![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
Το Care4Carers είναι ένα συνεργατικό έργο με χρηματοδότηση από το Erasmus+. Ξεκίνησε τον Μάρτιο του 2022. Στόχος είναι να ενισχυθεί η θέση των οικογενειακών φροντιστών στην αγορά εργασίας και να δοθούν νέες προοπτικές για την επαγγελματική τους ζωή κατά τη διάρκεια και μετά την περίοδο φροντίδας. Μάθετε περισσότερα για τους στόχους και τις προγραμματισμένες δραστηριότητές μας!
![](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![Home – Greek Slide](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
με άτυπους φροντιστές; Θέλετε να αποκτήσετε τις σωστές δεξιότητες και μεθόδους για να παρέχετε υποστήριξη στην απασχόληση σε άτυπους φροντιστές;"
![](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)
![](http://care4carers.eu/wp-content/plugins/revslider/public/assets/assets/dummy.png)